Berminal Token İnceleme

Berminal, kısaca uygulaması ve web arayüzü yoluyla, hem kripto para haberleri yayınlayan hem de kripto ticareti yapabileceğiniz Ethereum akıllı kontratına sahip bir token (jeton)dur.

Yayımladığı kripto paraların haberleri ile kullanıcılarına sorular sorarak, haberleri okuyan kullanıcıların, haberini yayımladığı iyi yada kötü haber  (bull/bear) olarak oyladığında kullanıcının tahmini tutarsa kendi para birimi olan BCT ile ödüllendiriyor. Diğer bir ödül sistemi olan Bitcoin, Ethereum gibi popüler ve yüksek işlem hacmine sahip kripto paralar üzerinden sizlere tahminler sorarak yine kendi tokeni aracılığıyla ödül etkinlikleri düzenliyorlar. Kısaca kendi ürettikleri tokenleriyle, haber/borsa/ödül tarzındaki uygulamaları aracılığıyla kripto piyasasında yeni bir çağ açmayı hedeflemektedirler.

Berminal logosu

Blok zinciri Terminali anlamına gelen Berminal (BCT) zengin yönetim araçları endüstrisine güçlü bir araç ve hizmet seti sunarak, çeşitli geliştiriciler topluluğu tarafından yaratılan son teknoloji uygulamaları kullanarak blok zinciri teknolojisinden yararlanırken, aynı zamanda gerçek zamanlı uyumluluk uygulamaları ve geçici denetimleri de sağlayan bir kripto para haber platformudur.

Berminal hakkında ilgili adım adım kullanım rehberi videomuzu izleyerek hem ne işe yaradığını öğrenebilir, hem de kullanımını öğrenebilirsiniz:

Airdrop Nedir? Öğrenmek için tıklayın.

 

BCT platformu, geleneksel yatırım yöneticilerinin mevcut stratejilerini ilerleten ve aynı zamanda kripto para piyasalarının karmaşıklığını destekleyen tanıdık araçlara ve yeteneklere sağlam bir güvenlik ve işlevsellik katmanı sağlar.

Gelişmekte olan kripto-para birimi odaklı yatırım fonları, hem hızlı hem de gelişmekte olan varlık sınıfında yatırımcılara güvenlik sağlayan bir uyum çerçevesinin katma değeri ve güvencesi ile birlikte hem ön hem de arka ofis operasyonları için gelişmiş platform araçlarından faydalanmaktadır.

 

Berminal’in diğer projelerden esas ayırt edici özelliği, temel hizmetlerini sağlamak için hem özel hem de kamusal, izinli bir blok zincirini entegre eden bir hibrit defterdir.
Bu hibrit defter, Blok zinciri Terminal Vakfı tarafından desteklenen bir dizi modüler üretkenlik araçları ve hizmetleri olan BCT uygulamaları tarafından serbestçe kullanılabilen ve çözülebilen daha geniş Ethereum blok zincirine bağlanmıştır. Bu platformu kullanacak geliştiriciler,BCT’nin kapsamlı iş stratejisinin sağladığı yerleşik uyumluluk ve daha geniş dağıtımla, üretim test edilmiş altyapıya kolay erişime sahiptir.

 

Blok zinciri Terminali, aynı zamanda riskten korunma fonunun Üst düzey uyum yetkilisi tarafından uygunluk kayıtlarını güvenli bir şekilde tanıtan yüksek erişilebilirlikli bir ağ cihazı ve aynı zamanda riskten korunma fonu traderları, analistler, portföy yöneticileri ve operasyon personelinin kullanımı için bir masaüstü terminalidir.

Bir firmanın ağındaki tüm yüklü donanım aygıtları, önemli verilerin genel bütünlüğünü mutabakat yoluyla artıran özel bir deftere yapılandırılır.
Bu derlenmiş veriler, gizlilikten ödün vermeden denetçiler ve düzenleyiciler de dahil olmak üzere harici bileşenler tarafından gözlemlenip doğrulanabilecek dahili bir faaliyet için harici bir çaba sağlamak için Blok zinciri Terminali’nin izin verdiği defter ile etkileşime girer.

Desteklenen BCT tokeni, bu platformun işlevlerini kolaylaştırır ve Blok zinciri Terminalinin’nin endüstri için yeni nesil en iyi jenerasyon uygulamaları için bir teşhir mekanizması olarak rahatlığını arttırır.

Yakın zamanda Airdrop programıyla özellikle Türk kripto piyasasında ilgi çeken Berminal, katılımcılarına tokenlerini dağıtmaya başlamıştır.

Airdropoo telegram kanalımıza katılarak güncel ve kaliteli airdropları takip edebilirsiniz.

Berminal Token’in akıllı kontrat adresinden dağıtılan miktarı öğrenmek için aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz:

https://etherscan.io/token/0x8f87743b291306e7068a2d26d1aac345657a86be

 

Henüz bir borsada listelenmeyen Berminal tokeni, aşağıdaki merkezsiz borsalardan alıp satabilirsiniz:

Forkdelta:
1https://forkdelta.app/#!/trade/0x8f87743b291306e7068a2d26d1aac345657a86be-ETH

Etherdelta:
https://etherdelta.com/#0x8f87743b291306e7068a2d26d1aac345657a86be-ETH

Fırsatları kaçırmamak için Airdropoo Twitter  sayfamızı takip etmeyi unutmayın!

Berminal ICO bilgileri

  • Token kısaltması: BCT
  • ICO fiyatı :0.10 Dolar
  • Kurum merkezi: Cayman Adaları – Çin
  • ICO süreci boyunca toplanan miktar : 30 Milyon Dolar

Icobench Değerlendirmesi

Berminal Icobench İnceleme
Summary
Review Date
Reviewed Item
Berminal, kısaca uygulaması ve web arayüzü yoluyla, hem kripto para haberleri yayınlayan hem de kripto ticareti yapabileceğiniz Ethereum akıllı kontratına sahip bir token (jeton)dur.
Author Rating
51star1star1star1star1star