BioCrypt Airdrop Etkinliği 35 – 110₺

BioCrypt Platformu Hakkında İnceleme

BioCrypt, kullanıcılarının PGP şifreleme tekniğiyle parmak izi ve taraması ile biyometrik kimliği tanımlayan ve diğer bütün kriptopara varlıkları için depolama ve güvenlik sağlayan bir platformdur. Aynı zamanda BioChain adıyla kurduğu kendi blok zinciri sayesinde işlemler kendi platformunda işlenecek olan BioCrypt,  çip yoluyla, kendi tokenleri, diğer tüm kripto paralar ve döviz birimlerini saklayabileceği ve transfer edeceği şahsa özel ve benzeri olmayan cüzdanlar sunacaktır. BioCrypt’in diğer özellikleri arasında, kullanıcının biyometriği ve sahip olduğu çip sayesinde evlerinin ve araçlarının kilidini açabilir, herhangi bir havayolunda kupon ve bilet takibine ihtiyaç duymadan bilet satın alabilmesidir.

BioCrypt (BIO) Airdropu Hakkında Bilgi

Biocrypt Katılımcı başına 5000 BIO (35 lira) ve getirdiği her referans başına 1000 BIO (10 lira) kazandığı airdrop kampanyası başlamıştır. Tokenler 23 Ocak 2019 tarihinde direkt olarak kayıt olduğunuz LAtoken borsasındaki BIO cüzdanınıza yüklenecektir.
BIO’yu şuan LAToken borsasında alıp satabilirsiniz.

En son çıkan ücretsiz airdroplardan haberiniz olsun isterseniz, Airdropoo Telegram kanalımıza katılın.

Airdrop Nedir? Ne işe yarar?

Adım adım katılım rehberi (süre 4 dakika)

Adım 1: Sosyal Medya Görevleri


Adım 2: LAToken borsa kaydı ve görevleri tanımlamak

Öncelikle LAToken borsasına kayıt olmanız gereklidir. Kayıt olduktan sonra gelen onay e-postasından giriş yapıp, Account kısmında 2. seviye doğrulamaya kadar başvurun.

LAToken Borsası

  • Ardından, BioCrypt Airdrop sayfasına gidin, ve aşağıya inerek Social Widget kısmından, LAToken’e kayıtlı e-posta adresiniz ile veya Facebook adresinizle giriş yapın.
  • Twitter görevindeki kısma, Twitter hesabınızın kullanıcı adını yazın. (Örnek: @airdropoo)
  • Telegram görevindeki kısma, Telegram hesabınızın kullanıcı adını yazın. (Örnek: @airdropoochat)
  • Refer Your Friends butonuna basarak referans adresinizi kopyalayabilir, 10 kişiye kadar referans kazanarak, toplamda 1000 BIO kazanabilirsiniz.

Tebrikler, BioCrypt airdropuna katıldınız! Dağıtım tarihi, detaylı bilgi ve sorularınız için aşağıdaki sosyal medya hesaplarımızı takip edin:

Airdropoo Telegram Grubu

Airdropoo Anons Kanalı

Airdropoo Instagram

Airdropoo Facebook

Ethereum veya Waves cüzdanı açmak için tıklayın.

Airdropoo, sadece kaliteli airdroplar yayınlar.


 

Summary
Review Date
Reviewed Item
BioCrypt, kullanıcılarının PGP şifreleme tekniğiyle parmak izi ve taraması ile biyometrik kimliği tanımlayan ve diğer bütün kriptopara varlıkları için depolama ve güvenlik sağlayan bir platformdur. Aynı zamanda BioChain adıyla kurduğu kendi blok zinciri sayesinde işlemler kendi platformunda işlenecek olan BioCrypt,  çip yoluyla, kendi tokenleri, diğer tüm kripto paralar ve döviz birimlerini saklayabileceği ve transfer edeceği şahsa özel ve benzeri olmayan cüzdanlar sunacaktır.
Author Rating
41star1star1star1stargray