Bither Airdrop Etkinliği 140 ₺

Bither Platformu Nedir?

Bither, POW (Proof Of Work) dinamiğiyle çalışan ve kripto para madencilerine alternatif olarak daha ucuza, verimli ve kazançlı bir ortam (birleştirilmiş madencilik platformu) sunmayı amaçlayan bir platformdur. Sadece Kendi tokenleri (BTR) haricinde, tüm madencilik yoluyla üretilebilir token/coinleri destekleyecektir. Bu sayede Bither, kendi ağına daha çok madenci çekmeyi hedeflemektedir.

Bither Airdropu Hakkında

Bither platformuna kayıt olan her katılımcıya ve getirdikleri her referansın kazandığı BTR tokenlerinin %25’ini dağıtmaktadır. Bu etkinliğe, Faucet (musluk) uygulaması sayesinde “Get Bither” butonuna basıp her iki saatte bir katılarak Toplamda 25 BTR kazanabilirsiniz.

  • Minimum 3 BTR sahibi olan her katılımcı, ICO’dan sonra tokenlerini çekebileceklerdir. ICO İlk turu, 13 Mart olarak belirlenmiştir.
  • Faucet ve airdrop etkinliğine yaklaşık 4 Milyon lira değerinde 700.000 BTR ayrılmıştır.
  • Bu makalenin yazıldığı sırada  yaklaşık 21.000 BTR dağıtılmıştır.

Airdrop Nedir? Ne işe yarar?

Adım adım katılım rehberi (süre 3 dakika)


  • Öncelikle aşağıdaki linke tıklayarak siteye üye olalım: (Sitedeki Sign-up Now butonuna basarak kayıt sayfasına yönlendirileceksiniz.)https://www.bither.one
  • E-posta adresinize gelen onay postasındaki bağlantı adresine tıklayarak giriş yapın.
  • Dashboard kısmının altındaki Get Bither butonuna basıp, açılan sayfada yine Get bither butonuna basarak ilk hakedişinizi alabilirsiniz.
  • Bundan sonra yapmanız gereken, Profile kısmına girerek, Ethereum cüzdan adresi istediği yere cüzdan adresinizi yazmalısınız. Ardından mail adresinize gönderilen mailden cüzdanınızı onaylamanız gerekmektedir.
    Ethereum cüzdanınız yoksa, Ethereum Nedir? başlıklı makalemizi inceleyin.

Tebrikler Bither airdrop etkinliğine katıldınız, her iki saatte bir giriş yapıp hakedişlerinizi almayı unutmayın! Detaylı bilgi ve çekim tarihlerini öğrenmek için aşağıdaki sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz:

Airdropoo Telegram Grubu

Airdropoo Anons Kanalı

Airdropoo Instagram

Airdropoo Facebook

Ethereum veya Waves cüzdanı açmak için tıklayın.

Airdropoo, sadece kaliteli airdroplar yayınlar.


 

Summary
Review Date
Reviewed Item
Bither, POW (Proof Of Work) dinamiğiyle çalışan ve kripto para madencilerine alternatif olarak daha ucuza, verimli ve kazançlı bir ortam (birleştirilmiş madencilik platformu) sunmayı amaçlayan bir platformdur.
Author Rating
51star1star1star1star1star