Deepcloud AI Airdrop Kampanyası 53₺

Deepcloud AI, yapay zeka yoluyla bulut (cloud) teknolojisindeki boşluğu doldurarak, yapay zekayı hem blok zinciri, hem de bulut teknolojisi ile entegre ederek Web 3.0 ve IOT’lar gibi merkezi olmayan uygulamalar  arasında bir köprü oluşturan platformdur.
Deepcloud AI, katılımcı başına 38 DEEP (53₺) ve her referans başına 8 DEEP dağıtan airdrop programı başlamıştır. 1 DEEP = 1,40₺

Airdrop Nedir? Ne İşe Yarar?

Nasıl Katılırım?

Aşağıda verilen Quiz Formuna girip, Deepcloud AI ile ilgili.soruları cevaplamanız gerekmektedir. Cevapları da yayınladık, aşağıda görebilirsiniz.

Adım adılım katılım rehberi:
Süre: 5 dakika

1. Quize gitmek için Buraya Tıklayınız, Bota Start Dedikten Sonra Sizden Dil Seçmenizi İsteyecek İngilizceyi Seçin
2. Sonrasında Airdrop İçin Hazır Olup Olmadığını Soracak Start Airdrop Diyin
3. Daha Sonra Sizden Telegram Gruplarına Katılmanızı İsteyecek Katılın ve Bota Geri Dönüp Done ye Basın
4. Sizden Mail Adresinizi İsteyecek Mail Adresinizi Girin
5. Sonrasında Twitter Adreslerini Takip Etmenizi ve Herhangi Bir Gönderiyi retweet Etmenizi İsteyecek Yapın ve Bota Twitter kullanıcı adınızı girin
6. Bot Size Quizi Yapmak İçin Hazır Olup Olmadığınızı Soracak Hazır Olduğunuzu Söyleyin
Sonra Quiz Linkini Atacak Linke Tıklayın ve Soruların Cevaplarını İşaretleyin, Her defasında Soruların Yeri Değiştiğinden Dolayı Sakın Aynı Sıralamaya Göre Şık İşaretlemeyin.  Cevapları görmek için tıklayın.
7. Formu Doldurup Gönderdikten Sonra Bota Geri Dönün
8. Finished With quiz Diyin
9. Sonra Skip This Step! Tıklayın
10. Sizden Eth Cüzdan Adresinizi İsteyecek Yazın
11. Sizden Mail Adresinizi Doğrulamanızı İsteyecek Mail Adresinize Girin ve Gelen Maildeki Bağlantıya Tıklayıp Onlara Abone Olun
12. Abone Olduktan Sonra Bota Email Confirmed Diyin Karşılık Olarak Size Alright, Email Confirmed Diyecektir Sizde Almost There Basın
13. Son Olarak Bot Olup Olmadığınızı Anlamak İçin Size Bir Soru Soracak Genelde Matematiksel Bir İşlemdir Cevaplayın.

Tebrikler! Deepcloud AI airdrop programına katıldınız. Dağıtım tarihini öğrenmek için, lütfen aşağıdaki sosyal medya bağlantılarımıza katılın.

Airdropoo Telegram

Airdropoo Twitter

Airdropoo Instagram

Airdropoo Facebook

Ethereum veya Waves cüzdanı açmak için tıklayın.

 

İnceleme: Deepcloud AI nedir?

Yeni nesil Bulut bilgi işlem teknolojisi olarak lanse edilen Deepcloud AI, esas kullanım amacı Akıllı Şehirler kurmak, merkezsiz Televizyon Hizmetleri sunmak, Nakliye Hizmetleri vermek, ve merkezi olmayan AI Algoritması öğretmektir. Kurumsal kullanıcılar ve bireyler, bilgi işlem ve depolama ihtiyaçlarını gidermek için platformun yapay zeka eşleştirme motorundan ve merkezi olmayan bulut teknolojisinden faydalanabileceklerdir.

Deepcloud AI’nin güvenlik çözümü, bütün uygulamaların eşler arası kaynaklarda yürütülmesini sağlayabilmek ve işlemlerin akıllı sözleşmeleri kullanarak blok zinciri teknolojisinden faydalanmaktan geçiyor. Devrim yaratacak bir bulut altyapısı ile Deepcloud AI, blok zincirinin yükselişe geçmesiyle birlikte nesnelerin interneti (IOT) ve Edge yapay zekasını kullanarak büyük bir potansel taşımaktadır.

Deepcloud AI’nin dünya çapında bir çok kurumsal iş ortakları vardır. Bunların arasında Eurochannel, North Carolina ve Charlotte üniversiteleri, Grupo Uniradio vardır.

Şirketin CEO’su Max Rye, geçmişinde Fortune 500 şirketlerine bulut çözümleri sunan Royal IT Networks CEO’su olarak görev yapmıştır. Şirketin CTO’su  Geeta Chahuan ise Nokia şirketinde Teknoloji direktörlüğü ve CTO’su olarak görev yapmıştır. Deepcloud’un önemli mimarlarından Joseph Vargas ise eskiden Hewlett Packard’da Kıdemli Bulut Mimarı görevini üstlenmişitir.

Deepcloud ICO Bilgileri

  • Token kısaltması: DEEP
  • Token fiyatı: 1 Deep : 1,40 lira
  • Platform tabanı: Ethereum
  • Platformun merkezi: Singapur
  • Hedeflenen yatırım miktarı: 150 milyon dolar
  • Satışa çıkarılan token miktarı: 80 milyon DEEP (%40)

Icobench Derecelendirmesi:

Deepcloud AI Icobench değerlendirmesi

 

 

 

 

 

 

 

 

Summary
Review Date
Reviewed Item
Deepcloud AI, yapay zeka yoluyla bulut (cloud) teknolojisindeki boşluğu doldurarak, yapay zekayı hem blok zinciri, hem de bulut teknolojisi ile entegre ederek Web 3.0 ve IOT'lar gibi merkezi olmayan uygulamalar  arasında bir köprü oluşturan platformdur.
Author Rating
51star1star1star1star1star