Encrybit Airdrop Etkinliği 55₺

Encrybit Hakkında İnceleme

Encrybit, hız veya kullanıcı dostu olmaktan ödün vermeyen bir kripto para borsasıdır. Güvenli değişim yapılabildiği altyapısını sürekli geliştirmeye odaklanan araştırma tabanlı bir şirkettir. Borsa platformu, yatırımcılara araştırma, analiz ve kolaylık sağlayan işlemler yapma konusunda basit bir deneyim sunan Encrybit, aynı zamanda anketler düzenleyerek  kripto para piyasasında 167 ülkedeki borsa kullanıcılarından, toplamda 12 binin üzerinde yanıt topladı. Encrybit değişimi her zaman kullanıcılarına öncelik tanıyan ve kullanıcılarının isteklerini en ön sırada tutan bir borsa platformu olduğunu iddia ediyor.

Encrybit Airdropu Hakkında

Encrybit, katılımcı başına toplamda 55 lira ve katılımcıların yönlendirdiği referans başına 2 lira değerinde airdrop kampanyası başlamıştır. 1 ENCX, yaklaşık 1 lira değerindedir.

Airdrop Nedir? Ne işe yarar?

Adım adım katılım rehberi (süre 5 dakika)
Opsiyonel: isteğe bağlı görevler.
Mecburi: yapılması mecbur olan görevler.
Adım 1: Sosyal Medya Görevleri


1 Puan = 1 ENCX


Adım 2: Görevleri Tanımlayın

Öncelikle tamamladığımız görevleri tanımlamak için Encrypt airdrop sayfasına giriyoruz.

  • Açılan sayfada Signup butonuna tıklayıp, E-posta ve Ethereum cüzdan adresinizi yazıp gönderin. ERC20 Uyumlu Ethereum cüzdanı gereklidir. Cüzdan açmak için Ethereum Nedir? başlıklı makalemizi inceleyin.
  • Açılan görev listesinde, Share your Investment code görevinde, kayıt olduğumuz web sitesindeki Profile kısmından kopyaladığınız yatırım kodunuzu yazın. (Mecburi, +2 Puan)
  • Refer Others yazısının altında size özel referans linkini kopyalayıp arkadaşlarınız ile paylaşabilir, kişi başına +2 ENCX kazanabilirsiniz.

-Listedeki diğer görevlerin hepsi opsiyoneldir. Opsiyonel olan görevler Facebook beğeni, Twitter retweet etmek gibi sosyal medya görevleri içermektedir. İstediğinizi tamamlayıp gerekli bilgiyi verdiğinizde puan hesabınıza yansır.

-Ayrıca, toplamda 35 puan ve üzeri kazanmış her katılımcı, haftalık olarak yapılacak çekilişte 7 kullanıcı 20 XRP (Ripple) kazanma şansı yakalayacaktır. 

-Kazandığınız ENCX tokenleri 2019 ilk çeyreğinde hesabınıza yatacaktır.

Tebrikler, Encrybit airdrop kampanyasına katıldınız! Dağıtım tarihi ve benzeri bilgileri ilk elden öğrenmek için aşağıdaki sosyal medya hesaplarımızı takip edin:

Airdropoo Telegram Grubu

Airdropoo Anons Kanalı

Airdropoo Instagram

Airdropoo Facebook

Ethereum veya Waves cüzdanı açmak için tıklayın.

Airdropoo, sadece kaliteli airdroplar yayınlar.

Summary
Review Date
Reviewed Item
Encrybit, hız veya kullanıcı dostu olmaktan ödün vermeyen bir kripto para borsasıdır. Güvenli değişim yapılabildiği altyapısını sürekli geliştirmeye odaklanan araştırma tabanlı bir şirkettir. 
Author Rating
51star1star1star1star1star