Finafex Airdrop Etkinliği 35₺

Finafex borsası, ticari likidite, siber güvenlik, aksamayan kullanıcı deneyimi ve uluslararası pazarda ilgi çekmek için sürekli çaba gösteren ekibiyle, klasik kriptopara borsalarının yaşadığı sorunları çözerek ve yeni kriptopara kullanıcılarının uyum sürecini kısaltarak, şeffaf ve  regüle edilmiş bir kriptopara ticareti vaadi veren bir platformdur. Hedefleri, kullanıcılara şeffaf bir alışveriş imkanına sahip olmayan milyonlarca kriptopara kullanıcısının ilgisini çekmektir.

Finafex, katılımcı başına 70 FNX (40 lira) ve getirdiği her referans başına 10 FNX ( 6 lira) dağıttığı airdrop kampanyası başlatmıştır. Şahsi görüşüm, yeni kriptopara borsalarının airdropları her zaman değerli olduğu ve kaçırmamanız gerektiğidir. 1 FNX = 0.60 liradır.

Airdrop Nedir? Ne İşe Yarar?

Nasıl katılırım?
Aşağıda anlatılan katılma rehberindeki yolu izlemeniz yeterlidir.

Adım adım katılım rehberi (süre 5 dakika)
Mecburi: Yapılması gereken görevler
Opsiyonel: Tercihe bağlı görevler

Görevleri tamamladıktan sonra, Finafex Telegram botuna girerek yaptığımız görevleri aşağıdaki gibi ispatlıyoruz:

  • Start butonuna bastıktan sonra, bizden dil seçmemizi istiyor. English butonuna basarak devam ediyoruz.
  • Bize bir resim gösterip, tekrar aşağıdaki resimlerden benzer olanı seçmemizi istiyor. Seçip sonraki sorusuna gidiyoruz.
  • Sonraki soruda, bizden adımızı istiyor, yazıyoruz.
  • Ardından soy adımızı istiyor, yazıyoruz.
  • Sonraki soruda bize Telegram grubuna katılıp katılmadığımızı soruyor, biz daha önceden katıldığımız için Refresh butonuna basıp ispat ederek, sonraki soruya geçiyoruz.
  • Sonraki soruda, bizden e-posta adresimizi istiyor. Yazdıktan sonra e-posta adresimize bir mail gönderdiğini, içindeki kodu ona yazmamızı istiyor. E-posta adresimize gidip kopyalayıp bota yapıştırıyoruz.
  • Sonraki görevde bizden Facebook adresini takip etmemizi istiyor, biz bu görevi bitirdiğimiz için facebook adresimizi yazıyoruz.
  • Sonraki soruda, Twitter kullanıcı adımızı yazıyoruz.
  • Sonraki soruda,  Ethereum cüzdan adresimizi yazarak bitiriyoruz. Ethereum cüzdanı sahibi değilseniz, Ethereum nedir? başlıklı makalemize gidin.
  • Bize son olarak, kazandığımız miktarı, referans miktarını ve referans kodumuzu gösteriyor. Referans kodunu kopyalayıp başkaları ile paylaşabilir, referans başına 6 lira kazanabilirsiniz.

Tebrikler Finafex Airdropuna katıldınız! Dağıtım tarihlerini öğrenmek için aşağıdaki sosyal medya hesaplarımızı takip edebilir, Telegram sohbet/anons kanalında sorularınızı cevaplayabiliriz:

Airdropoo Twitter

Airdropoo Instagram

Airdropoo Facebook

Ethereum veya Waves cüzdanı açmak için tıklayın.

Airdropoo, sadece kaliteli airdroplar yayınlar.

 

Summary
Review Date
Reviewed Item
Finafex borsası, ticari likidite, siber güvenlik, aksamayan kullanıcı deneyimi ve uluslararası pazarda ilgi çekmek için sürekli çaba gösteren ekibiyle, klasik kriptopara borsalarının yaşadığı sorunları çözerek ve yeni kriptopara kullanıcılarının uyum sürecini kısaltarak, şeffaf ve  regüle edilmiş bir kriptopara ticareti vaadi veren bir platformdur.
Author Rating
51star1star1star1star1star