Kinetic Revolution Airdrop (Oy) Etkinliği 90₺

Kinetic Revolution İnceleme

Kinetic Revolution şirketi, dünya çapındaki ATM bağlantıları sayesinde döviz ve kriptopara arasında ödemeleri anında sağlamak için Blok zincirini kullanan bir finansal ekosisteme sahip platformdur.

Achille Antonio, 300 kilometrelik bir macera olan Artic vahşi doğaya yolculuk yapması için 20 bin oya ihtiyacı var. Bunun için Kinetic Revolution (KRC), Achille’ye sponsor olup, katılımcı başına 90 lira (100 KRC) ve katılanların verdiği her referans başına 45 lira (50 KRC) değerinde KRC tokeni dağıttığı airdrop kampanyasını başlatmıştır. 1 KRC = 0,9 lira

Airdrop Nedir? Ne İşe Yarar?

Nasıl katılırım?
Aşağıda anlatılan katılma rehberindeki yolu izlemeniz yeterlidir.

Adım adım katılım rehberi (süre 3 dakika)

Adım 1: Oy verme işlemi

  • Çok basit bir işlem yaparak görevi tamamlıyoruz. Öncelikle aşağıdaki linke giriyoruz:
  • Fjallraven Polar Oy Sitesi
  • Ardından VOTE butonuna tıklayıp, karşımıza çıkan sekmede kutucuğa tik atıp Log In With Facebook butonuna tıklayarak Facebook adresimizle siteye giriş yapıyoruz. Sayfaya geri döndüğümüzde, ben robot değilim tikini atıyoruz. Açılan sonraki sekmede No Thanks butonuna basıp aşağıdaki gibi VOTED yazılı haliyle Ekran Görüntüsü alıyoruz:
Antonio Achille adlı kişiye oy verdiğimizi bu şekilde kanıtlayabiliriz

Görevimiz bu kadar. Şimdi, Achille Antonio Telegram botu ile iletişime geçerek görevimizi aşağıdaki gibi kanıtlıyoruz.

Adım 2: Telegram botuna verdiğimiz oyu kanıtlama işlemi

Achille Antonio Telegram botu

  • Start butonuna bastığımızda, bizden robot olmadığımızı kanıtlamak için harfler içeren resimdeki harfleri yazıyoruz.
  • Ardından, bizden Ethereum cüzdan adresimizi istiyor. Ethereum cüzdan adresiniz yoksa, Ethereum Nedir? başlıklı makalemizi ziyaret edin.
  • Sonra bizden, Achille telegram kanalına girmemizi istiyor. Biz bunu zaten yaptığımız için, Join butonuna basarak geri dönüyoruz.
  • Sonraki isteği, Ekran görüntüsünü aldığımız resimi göndermek. Bunu da tamamlıyoruz. (Resim göndermenize rağmen bot yanıt vermiyorsa, /start yazarak tekrar deneyin.) Bize aşağıdaki gibi bir mesaj gönderdiğinde, bu işlemi de tamamladığımız anlamına gelir:
botun gördüğünün kanıtı olarak gönderdiği mesaj
  • Tekrar /Start yazarak referans linkimizi öğrenebilir, Balance butonuna basarak kazandığımız KRCleri görüntüleyebiliriz. Verdiğimiz Her referans başına 50 KRC kazanacağınızı unutmayın.

Tebrikler, Kinetic Revolution airdropuna katıldınız! Dağıtım tarihlerini öğrenmek için aşağıdaki bağlantı adreslerinden sosyal medya hesaplarımıza katılabilirsiniz:

Airdropoo Twitter

Airdropoo Instagram

Airdropoo Facebook

Ethereum veya Waves cüzdanı açmak için tıklayın.

 

Airdropoo, sadece kaliteli airdroplar yayınlar.

 

Summary
Review Date
Reviewed Item
Kinetic Revolution şirketi, dünya çapındaki ATM bağlantıları sayesinde döviz ve kriptopara arasında ödemeleri anında sağlamak için Blok zincirini kullanan bir finansal ekosisteme sahip platformdur.
Author Rating
51star1star1star1star1star