TeraWatt Airdrop Kampanyası 25₺

Terawatt, dünya çapında LED kullanımını arttırmayı amaçlayan ,yenilenebilir enerji ve patent yoluyla kullanıcılarına kazanç sağlamaya odaklı bir platformdur. Blok zincirin içerisinde, yenilenebilen enerji sektöründe bir miktar hissem olsun isterseniz, TeraWATT katılımcı başına 10 LED= 25 ₺ ve getirdiğiniz referans başına 1 LED = 3 ₺‘lık token dağıtıyor.

Airdrop nedir? Ne işe yarar?

Nasıl Katılırım?

İlk olarak, TeraWATTLED telegram botu iletişime geçiyoruz. Ardından, aşağıda adım adım anlattığımız şekilde istediği sosyal medya görevlerini tamamlıyoruz.

 • Start butonuna bastıktan sonra bizden aşağıdaki gibi görevleri yerine getirmemizi istiyor;
TeraWATT botunun görevleri
 1. TeraWATT Twitter sayfasını takip edip, son tweeti retweetliyoruz.
 2. TeraWATT Facebook sayfasını beğenip, son gönderisini paylaşıyoruz.
 3. Ethereum cüzdan adresimizi bota gönderiyoruz. Ethereum cüzdanınız yoksa tıklayın: Ethereum Nedir?
 4. Botun verdiği, her referans için 1 LED tokeni alabileceğimiz referans adresimizi paylaşıyoruz.

1-Başlangıç olarak Are you human? İnsan mısınız? butonuna tıklayıp, size gösterdiği emojiyi alttan seçip insan olduğumuzu kanıtlıyoruz.

2-Follow us on twitter: butonuna tıklayıp, profil adresimizin bağlantı adresini yazıyoruz.. (örnek: https://twitter.com/airdropoo)

3-Like us on facebook:  bu görevde de, tıpkı twitter görevi gibi bağlantı adresimizi yazıyoruz. (örnek: https://facebook.com/airdropoo)

4-Submit your ERC20 address: son istediği, bizden ERC20 cüzdan uyumlu ethereum adresimizi yazmamız.

5. Bot, bize aşağıdak resime benzer bir link adresi yollayacak. Bu adres ile başkalarına referans verebilir, referans başına 1 LED kazanabilirsiniz:

Referans linkiniz buna benzerdir.

Tebrikler. TerraWATT airdrop kampanyasına katıldınız! Tokenlerin dağıtılacağı tarihi öğrenmek için Airdropoo Anons kanalına katılın.

Sorularınız için Airdropoo Sohbet grubumuza katılabilirsiniz.

TeraWATT Nedir?

Blok zinciri teknolojisi sayesinde küresel çapta LED kullanımını arttırmayı amaçlayan Terawatt, ödemeler için Ethereum tabanlı, özel bir para birimi oluşturulup, DAO, Utility Companies, L.E.D. tarafından finanse edilecek ve kullanılacaktır. Küresel aydınlatma elektrik tüketimini 2035 yılına kadar yüzde 50 (kabaca 2000 Terawatt) azaltmaya yardımcı olmak için blok zinciri teknolojisinden faydalanmayı ve LED’lerde ışığıyüzde 50 arttırmayı amaçlayanTerawatt, ayrıca döviz türleri ve Bitcoin gibi dijital alternatiflerle rekabet edebilmek için deflasyonel bir para birimi oluşturacaktır. Terawatt güneş enerjisi, elektrikli araçlar, rüzgar gibi diğer yenilenebilir sektörlerde adını duyuracaktır. Dolaşıma arz edilecek tokenlerin (65 milyon) zaman içinde 1 miyona kadar azaltılacaktır. Şirket, otomasyon sistemiyle, kârının %70’ini satın almak ve tokenleri yakmak için kullanacaktır.

TeraWATT LED işleyişi

İCO Bilgileri

 • Token simgesi: LED
 • Toplam arz: 100 Milyon LED
 • Dolaşımdaki tedarik: 65 Milyon LED
 • Fiyat : 1 LED = 3 lira
 • Asgari yatırım miktarı: 0.2 Ethereum
 • Yatırım hedefi: 11,500 Milyon dolar

İcobench Değerlendirmesi:

TeraWATT icobench değerlendirmesi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Summary
Review Date
Reviewed Item
Terawatt, dünya çapında LED kullanımını arttırmayı amaçlayan ,yenilenebilir enerji ve patent yoluyla kullanıcılarına kazanç sağlamaya odaklı bir platformdur. Blok zincirin içerisinde, yenilenebilen enerji sektöründe bir miktar hissem olsun isterseniz, TeraWATT katılımcı başına 10 LED= 25 ₺ ve getirdiğiniz referans başına 1 LED = 3 ₺'lık token dağıtıyor.
Author Rating
51star1star1star1star1star