USDX Wallet Airdrop Etkinliği 45₺

USDX Wallet hakkında İnceleme:

USDX Wallet, Tether ve türevleri gibi Amerikan dolarına 1’e 1 sabitlenen, ödemeleri anlık olarak gerçekleştiren blok zinciri tabanlı bir platformdur. Kullanıcılar, uygulamasını yükleyerek kolayca açtığınız USDX cüzdanında yapacağınız transferler için herhangi bir ödeme yapmak zorunda değildir. USDX  1 : 1 oranına dolara sabitlenmesi sayesinde yapacağınız işlemleri ve kripto para volatilitesinden (aşırı hareket) etkilenmemenizi sağlar. Diğer sabit kripto paralardan farklı, desteklediği kripto paraya göre adedi 1 dolar olarak sabitlenir.

USDX platformu, katılımcı başına 8 USDX (45 lira) ve getirdiği her referans başına 2 USDX (11 lira) dağıttığı airdrop kampanyası başlamıştır. Bitiş ve dağıtım tarihi 1 Ocak 2019’dur. 

Airdrop Nedir? Ne İşe Yarar?

Nasıl katılırım?
Aşağıda anlatılan katılma rehberindeki yolu izlemeniz yeterlidir.

Adım adım katılım rehberi (süre 4 dakika)

Adım 1: Sosyal medya ve uygulama indirme görevleri

Tamamladığımız görevleri kanıtlamak için  USDX Telegram botuna girip, aşağıdaki işlemleri adım adım yapmalısınız.

Adım 2: Telegram botuna verdiğimiz oyu kanıtlama işlemi

USDX Telegram Botu

  • Start butonuna bastıkan sonra, size gösterdiği 2. linke tıklayarak CAPTCHA görevini tamamlayın.
  • Ardından bizden e-posta adresimizi isteyecek, girin.
  • Sizden, telegram grubu ve telegram kanalı sayfasına girmenizi isteyecek. Daha önce yaptığmız için DONE butonuna basın.
  • Ardından, bizden Uygulamayı indirip indirmediğimizi soracaktır. DONE butonuna bastığımızda bizden telefon numaramızı isteyecektir. Onaylandıktan sonra bir sonraki aşamaya geçiyoruz.
  • Altta açılan listede Facebook butonuna basarak, facebook bağlantı adresinizi yazıp, ardından tekrar DONE butonuna basın. (örnek: https://facebook.com/airdropoo)
  • Ardından Twitter butonuna basarak, twitter bağlantı adresinizi yazıp, DONE butonuna basın. (örnek: https://twitter.com/airdropoo)
  • Get Refferal Link butonuna basarak referans linkinizi alabilir, Balance butonuna basarak hesabınıza yüklenen USDX leri görüntüleyebilirsiniz.

Tebrikler, USDX airdropuna katıldınız. Dağıtım, ICO bitişi olan 1 ocakta başlayacaktır. Aynı zamanda 1 Ocak, borsalara girme tarihidir. Ayrıntılı bilgi edinmek ve bizi sosyal medyada takip ederek kaliteli airdroplardan faydalanmak isterseniz, bizi aşağıdaki hesaplardan takip edebilirsiniz:

Airdropoo Twitter

Airdropoo Instagram

Airdropoo Facebook

Ethereum veya Waves cüzdanı açmak için tıklayın.

 

Airdropoo, sadece kaliteli airdroplar yayınlar.

 

Summary
Review Date
Reviewed Item
USDX Wallet, Tether ve türevleri gibi Amerikan dolarına 1'e 1 sabitlenen, ödemeleri anlık olarak gerçekleştiren blok zinciri tabanlı bir platformdur. Kullanıcılar, uygulamasını yükleyerek kolayca açtığınız USDX cüzdanında yapacağınız transferler için herhangi bir ödeme yapmak zorunda değildir. USDX  1 : 1 oranına dolara sabitlenmesi sayesinde yapacağınız işlemleri ve kripto para volatilitesinden (aşırı hareket) etkilenmemenizi sağlar. Diğer sabit kripto paralardan farklı, desteklediği kripto paraya göre adedi 1 dolar olarak sabitlenir.
Author Rating
51star1star1star1star1star